maakao.

Dzień dobry!

maakao to firma rodzinna, która zajmuje się dystrybucją kilku marek produktów dla dzieci i ich rodziców, dla osób ceniących wyjątkowy design oraz pomysłowe i praktyczne rozwiązania. Wszystkie produkty sami testujemy i na co dzień ich używamy, a mamy dwie energiczne córeczki. Wszystkie produkty są bezpieczne dla dzieci i spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

A o to i nasze marki:

Tender Leaf Toys – marka wyjątkowych zabawek drewnianych projektowanych przez Danielle Hanson – brytyjską projektantkę od lat związaną z branżą dziecięcą. Jej projekty charakteryzuje oryginalny design oraz edukacyjny charakter zabawek. Zabawki produkowane są z drewna kauczukowego, pochodzącego z Indonezji. Pod jednym dachem surowe drewno kauczukowe zostaje przekształcone z największą starannością w piękne zabawki. W Tender Leaf Toys dba się o planetę i jej malejące zasoby, dlatego na miejsce każdego drzewa wykorzystanego do produkcji zabawek Tender Leaf Toys, sadzone jest nowe drzewo. Zabawki Tender Leaf Toys stworzone są z myślą o dzieciach i ich rozwoju - dzięki swojej przemyślanej formie i budowie rozwijają wyobraźnie, kreatywność i funkcje poznawcze. Wśród zabawek marki Tender Leaf Toys możemy wyróżnić: zabawki sensoryczne dla najmłodszych, wspaniałe kolejki z akcesoriami, drewniane domki dla lalek i laleczki, kuchnie i akcesoria kuchenne, warsztaty, „kosmiczne” zabawki i wiele innych.

Brytyjska marka ThreadBear to wysokiej jakości produktów dla dzieci, charakteryzujące się oryginalnym stylem i wzornictwem. W asortymencie marki ThreadBear Design znajdują się mięciutkie lalki, materiałowe książeczki i tkane przytulanki dla maluszków (już od urodzenia) oraz piękne fartuszki i akcesoria tekstylne. Marka ThreadBear Design przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa swoich produktów; wszystkie materiały użyte przy produkcji oraz sam proces produkcji spełniają wymagane normy bezpieczeństwa i wysokie standardy etyczne.

ORIBEL – marka pochodząca z Singapuru, której produkty można opisać 3 słowami: piękno, estetyka i oryginalność. ORIBEL to szybko rozwijająca się firma, która dzięki swojemu nieszablonowemu podejściu, stworzyła produkty którymi zachwycają się konsumenci na całym świecie. Wśród produktów ORIBEL znajdują się m.in. praktyczne i nowoczesne krzesełko do karmienia Cocoon, stolik interaktywny PortaPlay,  zabawki  VertiPlay, które można wielokrotnie naklejać na ściany, meble, okna, drzwi bez uszkadzania powierzchni oraz jedyne w swoim rodzaju kulodromy Marble Run, dzięki którym można stworzyć tory dla kulek wg własnego pomysłu. Kulodromy, poprzez wspaniałą zabawę, rozwijają kreatywność i wyobraźnię przestrzenną dziecka. Wyjątkowy design produktów marki ORIBEL doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami stając się ich oryginalną ozdobą. 

Kolejne marki już niebawem w naszej ofercie.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Zespół maakao.

pixelpixelpixelpixel